• Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu

 • Abbasaga Ofis : Ata Sok No:67/A -İSTANBUL

Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu -400.TL

Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu

08:00 - 20:00 HİZMET VERİLMEKTEDİR
 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com 2002 Yılında İlk Kurulmuştur,

  ☎️ (0)532 641 29 88 Yetki Belgeli Kombi Abbasaga Petek Temizliği Servisi

  Abbasaga Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

  Kimyasal Katkı Kullanmıyoruz

  Kombi  Isıtma Grubu Petek Petek ve Radyatör Temizleme;Abbasaga adresinize alanında uzman ustarımızla ile hizmet vermektedir.

  Radyatör Petek temizleme servisi Abbasaga  adresinize 1 kişilik MYK Belgeli Selim Usta ve Ahmet Usta Ekibi Bölgesel İlçelerde Ekibinle Sizlere gelir.

  Abbasaga PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ

  Abbasaga Evinizde Ofide Bulunan Kombi Alt Bağlantı  Giriş Çıkış Hatlarına veya herhangi peteği sökerek işleme başlanır. Bu işlem Sırasında Kombi Bypas Flex İlave Geçiçi Devirdaim İçin Aparat Bağlanır Çıkan siyah veya kahverengi suyun rengini göz ile sizlere  tespiti yapılır. Uygun olan tesisatın yerine hava basınclı son sistem petek temizleme makinesini ilave edilir. Abbasaga Petek temizleme makinesi 7 bar titresimli kompresör yardımı ile önce tesisata hava verir. Daha sonrasında tesisata çift yönlü titreşimli darbeli kompresörlü temizleme yapar. Abbasaga  Petek temizleme sökülen aparat yada peteğiniz yerine geri takılır.

  Abbasaga PETEK TEMİZLEME İŞLEM SURESİ 1.5 SAAT TAMAMLANIR

  Abbasaga KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ YETKİLİ USTALARIMIZDAN GARANTİLİ İŞLEM SUNMAKTAYIZ  

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu

   

  Petek Temizleme Fiyatları ve Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2022 yıllarına oranla %75 artış göstermektedir. 2022 yılında ortalama 400.TL olarak belirlenen ücretler 2023 yılında 400.TL olarak güncellenmiştir.

  Küçük Daire  4 ADET Fiyat : 400.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire   5 ADET Fiyat :  400.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire  6 ADET Fiyat : 400.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Dublexs Daire 7 ADET Fiyat : 400.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Tripleks 3 Katlı  10 -15 ADET Fiyat : 450.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu Kalorifer petekleri, kombinin devir daim yaptığı sıcak suyun odaları ısıtmasını sağlarlar. Bazı durumlarda petek ısınmıyor veya peteğin altı ısınmıyorsa bu bir sorun olduğu anlamına gelir. Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu Ne Yapmalıyım? Isınmayan doğalgaz peteği için ilk yapılması gereken vanalarını kontrol etmeniz. Vanalar saat yönünün tersine açılır. Eğer kapalıysa açarsanız petek ısınır. Kombi basıncı kontrol edilir. Basınç belli bir seviyenin altına düşerse kombi arıza durumuna geçer. Kombinin göstergesine bakmayana kadar arıza durumunda olduğu fark edilmez. Kombi altındaki su takviye vanası açılır ve su takviyesi yapılır. Neden Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu? Kalorifer peteklerinden sadece bir tanesinin altı ısınmıyorsa, petekte hava olabilir. Bu durumda, peteğin havası alınmalıdır. Havası alındıktan sonra da peteğin yarısı ısınmıyorsa, Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu tortulaşma sonucu su döngüsü kısmen gerçekleşmiyordur. Bu durumda Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu temizlenmesi gerekir. Bazı durumlarda, petek bağlantıları yanlış bağlandığı için istenilen verim elde edilmeyebilir. Bağlantıların değiştirilmesi gerekir. Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu ihtimallerden biri de, kalorifer peteğinin vanasında bulunan conta tıkanıklığa sebep olur. Kombiye yakın olan Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu ama uzaktaki peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa, reglaj ayarı yapılmalıdır. Reglaj ayarı sorununuzu çözecektir. Kombi filtresinin tıkanması sonucu da peteklerde sıkıntı yaşanabilir. Kombi filtresi temizlenmesi gerekir. Isıtma tesisatında bulunan bir kaçakta peteklerin altının ısınmamasına neden olabilir.

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu Nasıl Yapılır?

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu peteklerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için yapılması gereken bir bakım işlemidir. Kombi Petek temizliği yapmak ortalama 2 yıl sorunsuz bir kış geçirmenizi sağlar. Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu Ses Geliyor Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu peteğinin havasını, purjör vanasını gevşeterek alabilirsiniz. Elinizde purjör anahtarı yoksa düz tornavida ile vanayı gevşetin. Vanayı tam olarak açmayın. Vanadan su gelinceye kadar bekledikten sonra purjör vanasını tekrar sıkabilirsiniz. Böylece kalorifer peteğinin havası alınmış olur.

  Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu Yerden Isıtma Sisteminin Havasını Nasıl Alabilirim?

  Yerden ısıtma sisteminde radyatör bulunmadığı için, havası kombi altındaki kollektörden alınır. Peteğin havasını almaya benzer. Bunun için kollektörün üzerinde bulunan purjör vanasını gevşetirsiniz. Saat yönünün tersine çevirerek açılır. Su gelinceye kadar bekledikten sonra, vanayı tekrar sıkın. Böylece yerden ısıtma sisteminizin havasını almış olursunuz. Yerden ısıtma sisteminin havasını sık sık almak zorunda kalıyorsanız. Abbasaga Petekler Altı Az Isınma Sorunu kör tapa yerine otomatik hava purjörü takılırsa, hava almak zorunda kalmazsınız. Kombi Filtresini Nasıl Temizlerim? Kombi filtresi temizliği her yıl eylül/ekim ayında yapılması gereken rutin bir iştir. Abbasaga Uzman kişilere yaptırılması teknik açıdan daha uygundur. Ancak kendiniz yapmak isterseniz; Kombi altında bulunan kombi filtresi, saat yönünün tersine döndürülerek açılır.Abbasaga Kombi filtresi eski bir diş fırçası yardımı ile temizlendikten sonra yerine takılır ve vanası sıkıca kapatılır. Abbasaga kalorifer peteğinin altı ısınmıyor, Abbasaga kalorifer peteklerinin üstü sıcak altı soğuk, Abbasaga peteğin altı ısınmıyor, Abbasaga peteğin altı soğuk üstü sıcak, Abbasaga peteğin üstü sıcak altı soğuk, Abbasaga petek altı ısınmıyor, Abbasaga peteklerin alt kısmı ısınmıyor, Abbasaga peteklerin altı ısınmıyor, Abbasaga peteklerin altı soğuk, Abbasaga peteklerin üstü sıcak altı soğuk, Abbasaga peteklerin yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyor, Abbasaga peteklerin yarısı ısınmıyor

  Abbasaga Kombi Petek Havasi Ücretsiz Alinir