• Acibadem Tesisat Petek Temizliği

Acibadem Tesisat Petek Temizliği -150.TL - EKİM 2021 GÜNCEL FİYAT

Acibadem Tesisat Petek Temizliği 150.TL

 • Web Sitemiz 2001 Yılında Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Tarafından Kuruluşudur.Sektörde İlk Firma Olarak Hizmete Başladık,

  ☎️ (0)532 378 17 22 Yetki Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi Acibadem Tesisat Petek Temizliği

  Acibadem Tesisat Petek Temizliği

  Acibadem Tesisat Petek Temizliği Acibadem Petek temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir. Acibadem Su tesisatı firmaları Tesisat Petek Temizliği işlerinizde çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. Bu sebeple Tesisat Petek Temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda bu işi yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından daha çok tesisat firmalarını tercih etmeniz gerekecektir.

  Kombi bağlantılarından sonra ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanlarında uzmanlık gerektiren bölüm tesisat ustalarını ilgilendirmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar Tesisat Petek Temizliği işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

  Acibadem Petek ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

  Bu soruya cevap vermeden önce Tesisat Petek Temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Acibadem Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir.Acibadem Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. ÇıEkim- Kasaım-Aralık-Ocak-Şubat-Mart borusundan temiz su gelene kadar Tesisat Petek Temizliği işi sonlandırılamaz. Acibadem yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.
  Acibadem Tesisat Petek Temizliği “Acibadem Peteklerin havası nasıl alınır, Kombi çalışırken kalorifer peteklerinin havası alınır mı?” konulu yazıyı okumak için linke tıklayınız.

  Acibadem Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Acibadem Firmaların reklam politikaları içerisinde Tesisat Petek Temizliğilarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak Acibadem Tesisat Petek Temizliği kombi tesisatınız için yeterlidir.Acibadem Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

  • Acibadem Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
  • Acibadem Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
  • Acibadem Peteklerin altı ısıtmıyorsa
  • Acibadem En son petek hiç yanmıyorsa
  • Acibadem Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
  • Acibadem Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
  • Acibadem Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa
  Acibadem Tesisat Petek Temizliği Acibadem Petek Havasi Ücretsiz Alinir