• Bağcılar Petek Temizleme - Kombi Petek Temizliği

Bağcılar Petek Temizleme - Kombi Petek Temizliği -400.TL

☎️ (0)532 641 29 88 M.E.B ve UGETAM Yetki belgeli personelimiz ile Kombi Petek Temizliği hizmeti vermektedir. Temizliği Servisi

Bağcılar Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

Kombi  Isıtma Grubu Petek Petek ve Radyatör Temizleme;Bağcılar adresinize alanında uzman ustarımızla ile hizmet vermektedir.

Radyatör Petek temizleme servisi Bağcılar  adresinize 1 kişilik MYK Belgeli Selim Usta ve Ahmet Usta Ekibi Bölgesel İlçelerde Ekibinle Sizlere gelir.

Bağcılar PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ

Bağcılar Evinizde Ofide Bulunan Kombi Alt Bağlantı  Giriş Çıkış Hatlarına veya herhangi peteği sökerek işleme başlanır. Bu işlem Sırasında Kombi Bypas Flex İlave Geçiçi Devirdaim İçin Aparat Bağlanır Çıkan siyah veya kahverengi suyun rengini göz ile sizlere  tespiti yapılır. Uygun olan tesisatın yerine hava basınclı son sistem petek temizleme makinesini ilave edilir. Bağcılar Petek temizleme makinesi 7 bar titresimli kompresör yardımı ile önce tesisata hava verir. Daha sonrasında tesisata çift yönlü titreşimli darbeli kompresörlü temizleme yapar. Bağcılar  Petek temizleme sökülen aparat yada peteğiniz yerine geri takılır.

Bağcılar PETEK TEMİZLEME İŞLEM SURESİ 1.5 SAAT TAMAMLANIR

 • Su Tesisatı Hakkında

  Bağcılar Petekleri Sökmeden Temizliyoruz


  Bağcılar Petek tesisat temizliğinizi özel solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi yerinden çıkarmadan temizliyoruz. Peteklerin içinde biriken ve tıkanmasına sebep olan çamurlaşmış pislikleri, toz yumaklarını, bakterileri cihaz yardımıyla arındırıp temizliğini yapıyoruz.
 • Su Tesisatı Hakkında

  Bağcılar Yerden Isıtma ve Tesisat Temizligi


  Yerden ısıtma sistemleri temizlik işlemi yapılmalıdır. Yerden ısıtma sistemindeki borularda tortulaşma meydana geldiği için bu tür sistemlerde borularda ısı ve suyun akışını zorlaştıracak derecede kireçlenme ve çamurlar oluşur. Bu tür sistemlerin temizlenmesini özel makineler ve kimyasallar ile temizliyoruz.
 • Su Tesisatı Hakkında

  Bağcılar Petekler ne zaman temizlenmelidir?


  Bağcılar Petek Temizleme ve ısıtma sistemleri servisimiz, konusunda eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile 10 senedir kombi bakımı, petek temizleme, kombi onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir.İşleminin sonunda sisteminize koruyucu kimyasal eklenerek kireç ve su taşı tutması engellenir.
 • Su Tesisatı Hakkında

  Bağcılar Petek Temizliğinde Tavsiyeler


 • Su Tesisatı Hakkında

  Bağcılar Kombi Filtre ve Reglaj Hava Ayarları Bakımı Tek Basına Yetmez !


 • Su Tesisatı Hakkında

  Bağcılar Kalorifer Petek TemizlemeSu Tesisatı Hakkında

Bağcılar Petek Temizliği