• Bağcılar Kalorifer Petek Temizleme

Bağcılar Kalorifer Petek Temizleme -400.TL

Bağcılar Petek Temizliği

☎️ (0)532 641 29 88 M.E.B ve UGETAM Yetki belgeli personelimiz ile Kombi Petek Temizliği hizmeti vermektedir. Temizliği Servisi

Bağcılar Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

Kombi  Isıtma Grubu Petek Petek ve Radyatör Temizleme;Bağcılar adresinize alanında uzman ustarımızla ile hizmet vermektedir.

Radyatör Petek temizleme servisi Bağcılar  adresinize 1 kişilik MYK Belgeli Selim Usta ve Ahmet Usta Ekibi Bölgesel İlçelerde Ekibinle Sizlere gelir.

Bağcılar PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ

Bağcılar Evinizde Ofide Bulunan Kombi Alt Bağlantı  Giriş Çıkış Hatlarına veya herhangi peteği sökerek işleme başlanır. Bu işlem Sırasında Kombi Bypas Flex İlave Geçiçi Devirdaim İçin Aparat Bağlanır Çıkan siyah veya kahverengi suyun rengini göz ile sizlere  tespiti yapılır. Uygun olan tesisatın yerine hava basınclı son sistem petek temizleme makinesini ilave edilir. Bağcılar Petek temizleme makinesi 7 bar titresimli kompresör yardımı ile önce tesisata hava verir. Daha sonrasında tesisata çift yönlü titreşimli darbeli kompresörlü temizleme yapar. Bağcılar  Petek temizleme sökülen aparat yada peteğiniz yerine geri takılır.

Bağcılar PETEK TEMİZLEME İŞLEM SURESİ 1.5 SAAT TAMAMLANIR

 • Petek Temizleme
  • Radyatör Petek Temizleme
  • Bağcılar

   0 532 378 17 22

   (0)532 641 29 88

  • Bağcılar

   0 532 378 17 22

   (0)532 641 29 88

  • Bağcılar Whatsapp

   (0)532 641 29 88

   (0)532 641 29 88

  Bağcılar Kalorifer Petek Temizleme


  Bağcılar Kalorifer Petek Temizleme

  Kış ayalarında bir türlü ısınamayan evlere veya iş yerlerine çok rastlanır. Bağcılar Kalorifer Petek Temizleme olarak sorunlarına çözüm bulmak için hizmet vermekteyiz. Kombinin ayarı ne olursa olsun bir türlü ısınamayan ortamlar içinde bulunan kişilere kabus olur. Üstelik ısınmadığı için sürekli ısı ayarının yükseltilmesi de gereğinden fazla enerji kullanımına bağlı yüklü faturaları beraberinde getirir. Oysa kimsenin aklına peteklerdeki kir ve tortunun ısı dolaşımını engellediği gelmez. Peteklerin içinde dolaşan su yıllar içinde kir ve tortu su dolaşımını azaltır. Bu da su ile birlikte ısı dolaşımının da yavaşlamasına ve ortamın ısınmamasına sebep olur. Bu durumunu engelleme ve önüne gecmek içinde yapacağınız 2 yılda bir kombi bakımı, petek temizleme ve bakım işlemidir.

  Bağcılar Radyatör Ve Petek Bakımı

  Radyatör ve petek temizliğine kombi bağlantı setinden başlayarak en son radyatör peteğin tesatına kadar tesat boruları dahil kaliteli alman patentli kimyasal temizleme ilaçları ile önce temizleniyor sonra tüm kanallar filtre tortu çamur pislik kir pas bırakmadan söküp alınıyor daha sonra tüm kılcal borular açılıyor sonra tüm kaygan ve Aktif güçlü bir ısı için kaliteli koruyucu kimyasallarla dezenfekte edip tesatı zemin oluşturuyoruz bu işlemler yapılırken ev ofis iş yeri konumuna göre çözüm üretip profesyonel cihazlarla bakım temizlik yapıyoruz temizlik esnasında hiçbir odadan radyatör petek sökmeden eve müşteriye hiç zarar vermeden her hangi bir toz kir pislik tortu tüm kanallar ve filitreler zarar vermeden açılıyor aktifleştirip temizlik ve bakım yapıyoruz. bu bakımın sonucunda Petek temizliği kaç para? En kolay petek temizliği nasıl yapılır? En iyi petek temizliği nasıl yapılır? Petek temizleme kaç yılda bir yapılır? tasarufu sağlıyorsunuz.

  Bağcılar Petek Temizlerken Yapılan İşlemler

  Kombi petek temizliğin de bizi arayarak profesyonel ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır. Kombi tesisat temizliği, Radyatör temizleyici, Kombi petek temizliği, Kalorifer tesisat temizliği, Radyatör temizliği, Petek temizliği, Petek temizleme işlemleridir. Bağcılar Petek Temizliği bakım malzemeleri olarak profesyonelleri tercih eder. Biz tesisatınızı inceleyerek bakım ve temizliğini sizin yerinize yapıyoruz. Kombi Servisi, Kombi Filtre ve Reglaj Hava Ayarları Bakımı, Kombi Tamiri ve Bağcılar Petek Temizleme hizmetleri İçin haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

  Bağcılar Petek temizleme Bağcılar
  Tesisat işlerinde sadece Bağcılar Petek temizleme içim özel ekipleri ve yaygın geniş bir hizmet ağı ile sizlere hizmet vermekteyiz.Bağcılar Petek Temizleme işlerinde özel temizlik kimyasalları ve makinalarımız ile üstün bir temizlik sağlamaktayız. İster az ister çok adetli tüm Petekleriniz için sizlere en iyisini sunmaktayız.