• Bolu Tesisat Petek Temizliği

Bolu Tesisat Petek Temizliği -

Bolu Tesisat Petek Temizliği

 • Tesisat Petek Temizliği Nasil Yapilir
  1-8 Adet Petek Temizleme
 • Tesisat Petek Temizliği Fiyatlar
  1-8 Adet Petek Temizleme
 • Petek Temizleme
  1-10 Adet Petek Temizleme
 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Kuruluşudur,

  ☎️ (0)532 412 67 05 Yetki Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi Bolu Tesisat Petek Temizliği

  Bolu Tesisat Petek Temizliği

  Bolu Tesisat Petek Temizliği Bolu Petek temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir. Bolu Su tesisatı firmaları Tesisat Petek Temizliği işlerinizde çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. Bu sebeple Tesisat Petek Temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda bu işi yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından daha çok tesisat firmalarını tercih etmeniz gerekecektir.

  Kombi bağlantılarından sonra ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanlarında uzmanlık gerektiren bölüm tesisat ustalarını ilgilendirmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar Tesisat Petek Temizliği işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

  Bolu Petek ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

  Bu soruya cevap vermeden önce Tesisat Petek Temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Bolu Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir.Bolu Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar Tesisat Petek Temizliği işi sonlandırılamaz. Bolu yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.
  Bolu Tesisat Petek Temizliği “Bolu Peteklerin havası nasıl alınır, Kombi çalışırken kalorifer peteklerinin havası alınır mı?” konulu yazıyı okumak için linke tıklayınız.

  Bolu Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Bolu Firmaların reklam politikaları içerisinde Tesisat Petek Temizliğilarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak Bolu Tesisat Petek Temizliği kombi tesisatınız için yeterlidir.Bolu Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

  • Bolu Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
  • Bolu Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
  • Bolu Peteklerin altı ısıtmıyorsa
  • Bolu En son petek hiç yanmıyorsa
  • Bolu Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
  • Bolu Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
  • Bolu Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa
  Bolu Tesisat Petek Temizliği Bolu Petek Havasi Ücretsiz Alinir