• Bostanci Petek Temizleme Servisi

Bostanci Petek Temizleme Servisi -200.TL - ARALIK 2021 GÜNCEL FİYAT

Bostanci Petek Temizliği 200.TL -

  Su Tesisatı Hakkında
 • İstanbul Bostanci

  0555 030 66 60

  (0)538 028 06 02

 • İstanbul Bostanci

  0555 030 66 60

  (0)538 028 06 02

 • İstanbul Bostanci Whatsapp

  (0)538 028 06 02

  (0)538 028 06 02

Bostanci Petek Temizleme Servisi


Bostanci Petek Temizleme Servisi

ARALIK OCAK SUBAT MART ayalarında bir türlü ısınamayan evlere veya iş yerlerine çok rastlanır. Bostanci Petek Temizleme Servisi olarak sorunlarına çözüm bulmak için hizmet vermekteyiz. Kombinin ayarı ne olursa olsun bir türlü ısınamayan ortamlar içinde bulunan kişilere kabus olur. Üstelik ısınmadığı için sürekli ısı ayarının yükseltilmesi de gereğinden fazla enerji kullanımına bağlı yüklü faturaları beraberinde getirir. Oysa kimsenin aklına peteklerdeki kir ve tortunun ısı dolaşımını engellediği gelmez. Peteklerin içinde dolaşan su yıllar içinde kir ve tortu su dolaşımını azaltır. Bu da su ile birlikte ısı dolaşımının da yavaşlamasına ve ortamın ısınmamasına sebep olur. Bu durumunu engelleme ve önüne gecmek içinde yapacağınız 2 yılda bir kombi bakımı, petek temizleme ve bakım işlemidir.

Bostanci Radyatör Ve Petek Bakımı

Radyatör ve petek temizliğine kombi bağlantı setinden başlayarak en son radyatör peteğin tesatına kadar tesat boruları dahil kaliteli alman patentli kimyasal temizleme ilaçları ile önce temizleniyor sonra tüm kanallar filtre tortu çamur pislik kir pas bırakmadan söküp alınıyor daha sonra tüm kılcal borular açılıyor sonra tüm kaygan ve Aktif güçlü bir ısı için kaliteli koruyucu kimyasallarla dezenfekte edip tesatı zemin oluşturuyoruz bu işlemler yapılırken ev ofis iş yeri konumuna göre çözüm üretip profesyonel cihazlarla bakım temizlik yapıyoruz temizlik esnasında hiçbir odadan radyatör petek sökmeden eve müşteriye hiç zarar vermeden her hangi bir toz kir pislik tortu tüm kanallar ve filitreler zarar vermeden açılıyor aktifleştirip temizlik ve bakım yapıyoruz. bu bakımın sonucunda aktif ısı ve ısı tasarufu sağlıyorsunuz.

Bostanci Petek Temizlerken Yapılan İşlemler

Kombi petek temizliğin de bizi arayarak profesyonel ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır. Kombi tesisat temizliği, Radyatör temizleyici, Kombi petek temizliği, Kalorifer tesisat temizliği, Radyatör Temizliği-200.TL - , Petek temizliği, Petek temizleme işlemleridir. Bostanci Petek Temizliği bakım malzemeleri olarak profesyonelleri tercih eder. Biz tesisatınızı inceleyerek bakım ve temizliğini sizin yerinize yapıyoruz. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Bostanci Petek Temizleme hizmetleri İçin haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

Bostanci Petek temizleme Bostanci
Tesisat işlerinde sadece Bostanci Petek temizleme içim özel ekipleri ve yaygın geniş bir hizmet ağı ile sizlere hizmet vermekteyiz.Bostanci Petek Temizleme işlerinde özel temizlik kimyasalları ve makinalarımız ile üstün bir temizlik sağlamaktayız. İster az ister çok adetli tüm Petekleriniz için sizlere en iyisini sunmaktayız.