• Bursa Petek İçi Temizliği

Bursa Petek İçi Temizliği -250.TL

Bursa Petek İçi Temizliği

 • Petek Temizleme
  1-7 Adet Petek Temizleme 250.TL
 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Kuruluşudur,

  ,☎️ (0)532 667 17 48 - (0)532 667 17 48 Yetki Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi Bursa Petek İçi Temizliği

  Bursa Petek İçi Temizliği

  Bursa Petek İçi Temizliği kombi bakımına verdikleri önemi tesisata göstermiyorlar Oysaki Bursa Petek İçi Temizliği tesisat bakımındaki ısrarı tesisata da göstermek gerekiyor. Günümüzde kombi bakım çalışmaları maalesef elektrik süpürgesiyle içinin tozunu almaktan ibarettir. Ayrıca Bursa Petek İçi Temizliği bakımı yaptırdığınızda kombiniz arıza yapmayacak diye bir kaide yok

  Peki Neden Bursa Petek İçi Temizliği Yaptırmalıyım!

  Bursa Petek İçi Temizliği tesisat firmalarının abarttığı gibi Petek İçi Temizliği yapıldığında yakıttan %30 tasarruf etmezsiniz.

  Neden Bursa Petek İçi Temizliği yaptırmalıyım sorusuna gelirsek eğer; Kombi tesisatında en fazla kireç oluşan nokta, suyun ısındığı eşanjördür. Bursa Petek İçi Temizliği bakımı esnasında sadece süpürgeyle toz alındığından eşanjör temizliği yapılmamaktadır. Kalorifer tesisatlarında Bursa Petek İçi Temizliği yapılırken kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun geçtiği tüm kombi parçalarını ayna gibi tertemiz yapar. Bu işlem kirlilikten kaynaklı kombi parçalarında oluşacak arızaları tamamen yok eder. .

  “Bursa Petek İçi Temizliği sanıldığının aksine %30 yakıt tasarrufu sağlamaz. Sadece peteklerden aldığınız ısı performansını artırır.”

  Bursa Petek İçi Temizliği

  Bursa Petek İçi Temizliği Koruyucu Sıvının Önemi

  Kirli tesisatlar temizlendiğinde genellikle bazı noktalarda kireç tamamen yok olmaz. Petek temizleme işlemi yapıldıktan sonra, tesisatın içine mutlaka koruyucu sıvı atılması gerekir. Peki Bursa Petek İçi Temizliği neden kombi tesisatı için önemli? Evinize Bursa Petek İçi Temizliği için gelen firma hangisi olursa olsun 1 saat içerisinde sadece tesisatınızdaki kaba pislikleri temizleyebilir. Koruyucu sıvının temizleme kimyasalından farkı, tesisatın içerisinde kalmasıdır.
  Bursa Petek İçi Temizliği bittikten sonra tesisata 1 litre koruma sıvısı ilave edildiğinde, kombi çalıştırılmaya başladığı andan itibaren suya karışarak peteklerin ve kombinin bütün noktalarını dolaşır. Bursa Petek İçi Temizliği radyatör musluk aralarını, kolektör vanalarını metalik renge çevirir. Bu koruyucu malzeme sayesinde tesisat sistemi neredeyse ilk kurulduğu günkü haline dönmektedir. Koruyucu petek sıvısı bazik özellikte bir kimyasal olduğu için, ısıtma sisteminin içinde 10 yıl kalsa bile zarar vermez. Metal malzemelerin içinden geçtiği süre boyunca her tarafı ayna gibi yapar.

  Bursa Petek İçi Temizliği etkisini kireç tutmuş çaydanlığınızda deneyerek etkilerini görmeniz mümkün. tesisat temizliği yaptırmak istiyorsanız sistemin içerisine mutlaka Bursa Petek İçi Temizliği atın. Bursa Petek İçi Temizliği kullanılan tesisatlarda ısı farkı açıkça görülmektedir. Hem temizlik hem de mükemmel bir koruma sağlayan Koruyucu ilaç hakkında ya da aklınıza takılan herhangi bir soruda Bursa Petek İçi Temizliği firmamızı telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Bursa Petek İçi Temizliği Bursa Petek Havasi Ücretsiz Alinir