• Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği

Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği -349.TL

Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği

Adresinize Gün İçi Mesai Saatlerinde Geliyoruz - Detaylı Petek Garantili Temizleme 08:00 - 19:00 HİZMET VERİLMEKTEDİR
 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Kuruluşudur,

  ☎️ (0)532 377 82 54 - ☎️ (0)532 667 17 48 M.E.B belgeli personelimiz ile Petek Temizliği hizmeti vermektedir. Radyatör Temizliği Servisi

  Çakmak Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

  Kombi  Isıtma Grubu Petek Petek ve Radyatör Temizleme;Çakmak adresinize alanında uzman ustarımızla ile hizmet vermektedir.

  Radyatör Petek temizleme servisi Çakmak  adresinize Selim Usta ve Ahmet Usta Ekibi Bölgesel İlçelerde Ekibinle Sizlere gelir.

  Çakmak PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ

  Çakmak Evinizde Ofisde Bulunan Kombi Alt Bağlantı  Giriş Çıkış Hatlarına veya herhangi peteği sökerek işleme başlanır. Bu işlem Sırasında Kombi Bypas Flex İlave Geçiçi Devirdaim İçin Aparat Bağlanır Çıkan siyah veya kahverengi suyun rengini göz ile sizlere  tespiti yapılır. Uygun olan tesisatın yerine hava basınclı son sistem petek temizleme makinesini ilave edilir. Çakmak Petek temizleme makinesi 7 bar titresimli kompresör yardımı ile önce tesisata hava verir. Daha sonrasında tesisata çift yönlü titreşimli darbeli kompresörlü temizleme yapar. Çakmak  Petek temizleme sökülen aparat yada peteğiniz yerine geri takılır.

  Çakmak PETEK TEMİZLEME İŞLEM SURESİ 60.DAKİKA TAMAMLANIR

  Çakmak KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ YETKİLİ USTALARIMIZDAN GARANTİLİ İŞLEM SUNMAKTAYIZ  

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği

   

  Petek Temizleme Fiyatları ve Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2022 yıllarına oranla %75 artış göstermektedir. 2022 yılında ortalama 349.TL olarak belirlenen ücretler 2023 yılında 349.TL olarak güncellenmiştir.

  Küçük Daire  4 ADET Fiyat : 349.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire   5 ADET Fiyat :  349.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire  6 ADET Fiyat : 349.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Dublexs Daire 7 ADET Fiyat : 349.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Tripleks 3 Katlı  10 -15 ADET Fiyat : 450 - 349.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği kombi bakımına verdikleri önemi tesisata göstermiyorlar Oysaki Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği tesisat bakımındaki ısrarı tesisata da göstermek gerekiyor. Günümüzde kombi bakım çalışmaları maalesef elektrik süpürgesiyle içinin tozunu almaktan ibarettir. Ayrıca Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği bakımı yaptırdığınızda kombiniz arıza yapmayacak diye bir kaide yok

  Peki Neden Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği Yaptırmalıyım!

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği tesisat firmalarının abarttığı gibi Petek Radyatör İçi Temizliği yapıldığında yakıttan %30 tasarruf etmezsiniz.

  Neden Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği yaptırmalıyım sorusuna gelirsek eğer; Kombi tesisatında en fazla kireç oluşan nokta, suyun ısındığı eşanjördür. Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği bakımı esnasında sadece süpürgeyle toz alındığından eşanjör temizliği yapılmamaktadır. Kalorifer tesisatlarında Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği yapılırken kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun geçtiği tüm kombi parçalarını ayna gibi tertemiz yapar. Bu işlem kirlilikten kaynaklı kombi parçalarında oluşacak arızaları tamamen yok eder. .

  “Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği sanıldığının aksine %30 yakıt tasarrufu sağlamaz. Sadece peteklerden aldığınız ısı performansını artırır.”

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği Koruyucu Sıvının Önemi

  Kirli tesisatlar temizlendiğinde genellikle bazı noktalarda kireç tamamen yok olmaz. Petek Radyatör temizleme işlemi yapıldıktan sonra, tesisatın içine mutlaka koruyucu sıvı atılması gerekir. Peki Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği neden kombi tesisatı için önemli? Evinize Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği için gelen firma hangisi olursa olsun 1 saat içerisinde sadece tesisatınızdaki kaba pislikleri temizleyebilir. Koruyucu sıvının temizleme kimyasalından farkı, tesisatın içerisinde kalmasıdır.
  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği bittikten sonra tesisata 1 litre koruma sıvısı ilave edildiğinde, kombi çalıştırılmaya başladığı andan itibaren suya karışarak peteklerin ve kombinin bütün noktalarını dolaşır. Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği radyatör musluk aralarını, kolektör vanalarını metalik renge çevirir. Bu koruyucu malzeme sayesinde tesisat sistemi neredeyse ilk kurulduğu günkü haline dönmektedir. Koruyucu petek sıvısı bazik özellikte bir olduğu için, ısıtma sisteminin içinde 10 yıl kalsa bile zarar vermez. Metal malzemelerin içinden geçtiği süre boyunca her tarafı ayna gibi yapar.

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği etkisini kireç tutmuş çaydanlığınızda deneyerek etkilerini görmeniz mümkün. tesisat temizliği yaptırmak istiyorsanız sistemin içerisine mutlaka Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği atın. Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği kullanılan tesisatlarda ısı farkı açıkça görülmektedir. Hem temizlik hem de mükemmel bir koruma sağlayan Koruyucu ilaç hakkında ya da aklınıza takılan herhangi bir soruda Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği firmamızı telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Çakmak Petek Radyatör İçi Temizliği Çakmak Petek Radyatör KOMBİ KAZAN DEVİRDAİM FİLTRELER İŞLEMDE YAPİLMAKTADİR/a>