• Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği

Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği

Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği

 • Tesisat Petek Radyatör Temizliği Nasil Yapilir
  1-4 Adet Petek Radyatör Temizleme 140.TL
 • Tesisat Petek Radyatör Temizliği Fiyatlar
  1-6 Adet Petek Radyatör Temizleme 160.TL
 • Petek Radyatör Temizleme
  1-10 Adet Petek Radyatör 190.TL
 • ☎️ (0)532 378 17 22 Yetki Belgeli Kombi Petek Radyatör Temizliği Servisi Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği

  Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği

  Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği Çakmak Petek Radyatör temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir. Çakmak Su tesisatı firmaları Tesisat Petek Radyatör Temizliği işlerinizde çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. Bu sebeple Tesisat Petek Radyatör Temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda bu işi yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından daha çok tesisat firmalarını tercih etmeniz gerekecektir.

  Kombi bağlantılarından sonra ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanlarında uzmanlık gerektiren bölüm tesisat ustalarını ilgilendirmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar Tesisat Petek Radyatör Temizliği işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

  Çakmak Petek Radyatör ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

  Bu soruya cevap vermeden önce Tesisat Petek Radyatör Temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Çakmak Petek Radyatör ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek Radyatör temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir.Çakmak Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar Tesisat Petek Radyatör Temizliği işi sonlandırılamaz. Çakmak Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.
  Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği “Çakmak Peteklerin havası nasıl alınır, Kombi çalışırken kalorifer peteklerinin havası alınır mı?” konulu yazıyı okumak için linke tıklayınız.

  Çakmak Petek Radyatör Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Çakmak Firmaların reklam politikaları içerisinde Tesisat Petek Radyatör Temizliğilarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği kombi tesisatınız için yeterlidir.Çakmak Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

  • Çakmak Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
  • Çakmak Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
  • Çakmak Peteklerin altı ısıtmıyorsa
  • Çakmak En son petek hiç yanmıyorsa
  • Çakmak Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
  • Çakmak Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
  • Çakmak Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa
  Çakmak Tesisat Petek Radyatör Temizliği Çakmak Petek Radyatör Havasi Ücretsiz Alinir