• Derince Petek Yikama Servisi

Derince Petek Yikama Servisi | 1 Adet PETEK 100.TL

Derince Petek Yikama Servisi

Adresinize Gün İçi Mesai Saatlerinde Geliyoruz - Detaylı Petek Garantili Temizleme 2023- 2024 Kiş Sezon Başlangacı 2023 Yılı FİYATLAR GECERLİDİR. TOPLU AYNI BİNADA DAİRE SAHİPLERİNE %20 İNDİRİM HİZMET VERİLMEKTEDİR Petek Temizlği - Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Kuruluşudur,

  ☎️ (0)532 641 29 88 - ☎️ (0)532 641 29 88 M.E.B belgeli personelimiz ile Petek Temizliği hizmeti vermektedir. Temizliği Servisi

  Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

  PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ

  Hava Su Basınc Darpeli Yıkama Makine İle Kombi veya Petekten Bir Noktadan Bağlanıp Tüm Evdeki Peteklere Bir Noktadan Ulaşarak Yıka Kapa Yöntemi ve Titreşimli Yıkama Yapmaktayız

  BİZDE İŞLEM SURESİ 60.DAKİKA sürmektedir..

  Derince Petek Yikama Servisi

  Derince Petek Yikama Servisi

  ☎️ (0)532 641 29 88 - ☎️ (0)532 641 29 88 M.E.B belgeli personelimiz ile Petek Temizliği hizmeti vermektedir. Temizliği Servisi

   

  Petek Temizleme Fiyatları ve Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2023 2024 yıllarına oranla %75 artış göstermektedir. 2024 yılında ortalama 750.TL olarak belirlenen ücretler 2024 yılında 750.TL olarak güncellenmiştir.

  Küçük Daire  3 ADET Fiyat : 500.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire   4 ADET Fiyat 400.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire  5 ADET Fiyat : 500.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Dublexs Daire 6 ADET Fiyat : 600.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Tripleks 3 Katlı  10 -ADET Fiyat : 1.000.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz

  Derince Petek Yikama Servisimiz, Derince bölgesinde petek temizliği hizmeti vermektedir. Derince Petek Yikama servisi için telefondan bize ulaşabilir en kısa zamanda bir randevu oluşturabilirsiniz

  Derince Petek Yikama ve ısıtma sistemleri servisimiz, konusunda eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile 10 senedir kombi bakımı, petek temizleme, kombi onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir.

  Peteklerinizin ve kombinizin düzenli bakım ve temizliğini yaptırmak %25’e kadar yakıt tasarrufu sağladığı gibi, ısıtma sisteminizin sağlıklı çalışmasını da sağlar. Petek temizliği işleminden sonra bütün Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi eşit olarak ısınacağından daha az yakıt harcarsınız.

  Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi

  Radyatör petek temizliği yapılırken özel petek temizleme makinesi ve özel maddeler kullanılır. Basınç ile özel sıvılar Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi içine gönderilerek içeride bulunan kireç, kurum, tortu gibi maddelerin hepsinin dışarı çıkartılması sağlanır. İşlem petek sayınıza ve boyutlarına bağlı olarak 45dk. ile 1.5 saat arasında sürer.Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tamamlandıktan sonra petekleriniz ilk günkü verimine geri kavuşur. İlk andan itibaren yapılan işlemlerin faydasını hissedersiniz.

  Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi içinde devridaim yapan sıcak su, Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi üretildiği malzeme olan sac demir ile birleşince pas dediğimiz demir oksit ortaya çıkar. Sıcak su ile birleşen demir oksit, suyu çamurumsu bir forma dönüştürür. Bu balçık kıvamlı suya radyatör çamuru denir. Radyatör çamuru peteklerinin içindeki gözenekleri zamanla tıkar ve sıcak suyun devridaim yapmasın engeller. Çamur kombiye ulaştığı zaman kombinin filtrelerini tıkar vanalarına da ciddi zarar verebilir. Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tıkalı olduğu zaman ısınabilmek için kombi daha yüksek derecelerde çalıştırılır. Zorlanarak ve tıkalı filtrelerle çalışmaya zorlanan kombinin arıza vermesi ise kaçınılmaz olacaktır.

  Kombi kullanımında en çok rastlanan sorunların başında Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tıkanmasından dolayı yeterli ısınamama gelmektedir. Homojen ısınmayan petekler hem yüksek doğal gaz faturası ödemenize sebep olur hem de kombi cihazınızın arıza yapmasına sebep olur.
  Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi ihtiyacınızın olup olmadığını sizde kolayca anlayabilirsiniz. Peteklerinizi el ile kontrol ettiğiniz zaman peteklerde dağınık bir şekilde ısınmayan bölgeler varsa peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olabilir. Bazen peteklerde hava olması da peteklerin tıkanması ile karıştırılabilmektedir. Hava yapan Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi alt tarafları ısınırken üst tarafında ısınma olmaz. Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tıkalı olduğunda ise peteğin yüzeyinde dağınık şekilde ısınmayan bölgeler oluşacaktır.

  Tıkanmış petekler uzun süre temizletmeden kullanıldığı zaman, kanalları tıkayan çamur sertleşmeye başlar ve ilerleyen zamanda temizlenemez hale gelip petek değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Derince Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi sorun yaşamamak için 2 senede bir kez peteklerinizi temizletmenizi öneriyoruz.

  (0)532 641 29 88

  Derince Petek KOMBİ KAZAN DEVİRDAİM FİLTRELER İŞLEMDE YAPİLMAKTADİR/a>
 • Derince Petek Yikama Servisi
    Derince Petek Yikama Servisi
   Derince Petek Yikama Servisi