• Dikilitaş Petek İçi Temizliği

Dikilitaş Petek İçi Temizliği

Dikilitaş Petek İçi Temizliği

 • Petek Temizliği Nasil Yapilir
  1-4 Adet Petek Temizleme 140.TL
 • Petek Temizliği Fiyatlar
  1-4 Adet Petek Temizleme 140.TL
 • Petek Temizliği
  1-7 Adet Petek Temizliği 170.TL
 • Dikilitaş Petek Temizliği,📞 (0)532 378 17 22 - Dikilitaş 0532 641 29 88✅ Yetki Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi Dikilitaş Petek İçi Temizliği

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği kombi bakımına verdikleri önemi tesisata göstermiyorlar Oysaki Dikilitaş Petek İçi Temizliği tesisat bakımındaki ısrarı tesisata da göstermek gerekiyor. Günümüzde kombi bakım çalışmaları maalesef elektrik süpürgesiyle içinin tozunu almaktan ibarettir. Ayrıca Dikilitaş Petek İçi Temizliği bakımı yaptırdığınızda kombiniz arıza yapmayacak diye bir kaide yok

  Peki Neden Dikilitaş Petek İçi Temizliği Yaptırmalıyım!

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği tesisat firmalarının abarttığı gibi Petek İçi Temizliği yapıldığında yakıttan %30 tasarruf etmezsiniz.

  Neden Dikilitaş Petek İçi Temizliği yaptırmalıyım sorusuna gelirsek eğer; Kombi tesisatında en fazla kireç oluşan nokta, suyun ısındığı eşanjördür. Dikilitaş Petek İçi Temizliği bakımı esnasında sadece süpürgeyle toz alındığından eşanjör temizliği yapılmamaktadır. Kalorifer tesisatlarında Dikilitaş Petek İçi Temizliği yapılırken kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun geçtiği tüm kombi parçalarını ayna gibi tertemiz yapar. Bu işlem kirlilikten kaynaklı kombi parçalarında oluşacak arızaları tamamen yok eder. .

  “Dikilitaş Petek İçi Temizliği sanıldığının aksine %30 yakıt tasarrufu sağlamaz. Sadece peteklerden aldığınız ısı performansını artırır.”

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği Koruyucu Sıvının Önemi

  Kirli tesisatlar temizlendiğinde genellikle bazı noktalarda kireç tamamen yok olmaz. Petek Temizliği işlemi yapıldıktan sonra, tesisatın içine mutlaka koruyucu sıvı atılması gerekir. Peki Dikilitaş Petek İçi Temizliği neden kombi tesisatı için önemli? Evinize Dikilitaş Petek İçi Temizliği için gelen firma hangisi olursa olsun 1 saat içerisinde sadece tesisatınızdaki kaba pislikleri temizleyebilir. Koruyucu sıvının Temizliği kimyasalından farkı, tesisatın içerisinde kalmasıdır.
  Dikilitaş Petek İçi Temizliği bittikten sonra tesisata 1 litre koruma sıvısı ilave edildiğinde, kombi çalıştırılmaya başladığı andan itibaren suya karışarak peteklerin ve kombinin bütün noktalarını dolaşır. Dikilitaş Petek İçi Temizliği radyatör musluk aralarını, kolektör vanalarını metalik renge çevirir. Bu koruyucu malzeme sayesinde tesisat sistemi neredeyse ilk kurulduğu günkü haline dönmektedir. Koruyucu petek sıvısı bazik özellikte bir kimyasal olduğu için, ısıtma sisteminin içinde 10 yıl kalsa bile zarar vermez. Metal malzemelerin içinden geçtiği süre boyunca her tarafı ayna gibi yapar.

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği etkisini kireç tutmuş çaydanlığınızda deneyerek etkilerini görmeniz mümkün. tesisat temizliği yaptırmak istiyorsanız sistemin içerisine mutlaka Dikilitaş Petek İçi Temizliği atın. Dikilitaş Petek İçi Temizliği kullanılan tesisatlarda ısı farkı açıkça görülmektedir. Hem temizlik hem de mükemmel bir koruma sağlayan Koruyucu ilaç hakkında ya da aklınıza takılan herhangi bir soruda Dikilitaş Petek İçi Temizliği firmamızı telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Dikilitaş Petek İçi Temizliği Dikilitaş Petek Havasi Ücretsiz Alinir