• Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği

Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği -350.TL

Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği

 • Tesisat Petek Radyatör Temizliği Fiyatlar
  1-6 Adet Petek Radyatör Temizleme 350.TL
 • Petek Radyatör Temizleme
 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Kuruluşudur,

  ☎️ (0)532 430 23 11 Yetki Belgeli Kombi Petek Radyatör Temizliği Servisi Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği

  Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği

   

  Petek Temizleme Fiyatları ve Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2022 yıllarına oranla %75 artış göstermektedir. 2022 yılında ortalama 350.TL olarak belirlenen ücretler 2023 yılında 350.TL olarak güncellenmiştir.

  Küçük Daire  4 ADET Fiyat : 350.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire   5 ADET Fiyat :  350.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Normal Daire  6 ADET Fiyat : 350.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Dublexs Daire 7 ADET Fiyat : 350.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Tripleks 3 Katlı  10 -15 ADET Fiyat : 500 - 750.TL ( Kombi Filtre Temizliği Ücretsiz )

  Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği Dudullu Petek Radyatör temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir. Dudullu Su tesisatı firmaları Tesisat Petek Radyatör Temizliği işlerinizde çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. Bu sebeple Tesisat Petek Radyatör Temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda bu işi yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından daha çok tesisat firmalarını tercih etmeniz gerekecektir.

  Kombi bağlantılarından sonra ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanlarında uzmanlık gerektiren bölüm tesisat ustalarını ilgilendirmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar Tesisat Petek Radyatör Temizliği işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

  Dudullu Petek Radyatör ve Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

  Bu soruya cevap vermeden önce Tesisat Petek Radyatör Temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Dudullu Petek Radyatör ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek Radyatör temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir.Dudullu Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar Tesisat Petek Radyatör Temizliği işi sonlandırılamaz. Dudullu Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.
  Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği “Dudullu Peteklerin havası nasıl alınır, Kombi çalışırken kalorifer peteklerinin havası alınır mı?” konulu yazıyı okumak için linke tıklayınız.

  Dudullu Petek Radyatör Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Dudullu Firmaların reklam politikaları içerisinde Tesisat Petek Radyatör Temizliğilarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği kombi tesisatınız için yeterlidir.Dudullu Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

  • Dudullu Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
  • Dudullu Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
  • Dudullu Peteklerin altı ısıtmıyorsa
  • Dudullu En son petek hiç yanmıyorsa
  • Dudullu Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
  • Dudullu Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
  • Dudullu Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa
  Dudullu Tesisat Petek Radyatör Temizliği Dudullu Petek Radyatör Havasi Ücretsiz Alinir