• Kocaeli Kalorifer Petek Temizleme

Kocaeli Kalorifer Petek Temizleme

Kocaeli Kalorifer Petek Temizleme

 • Petek Temizliği Nasil Yapilir
  1-3 Adet Petek 125 TL
 • Petek Temizliği Fiyatlar
  1-7 Adet Petek 150TL
 • Petek Temizleme
  1-9 Adet Petek 200TL
 • ☎️ 0532 667 17 48 Yetki Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi Kocaeli Kalorifer Petek Temizleme

  Kocaeli Petek Temizliği

  ☎️ 0532 667 17 48 Yetki Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi

  Kocaeli Petek Temizleme servisimiz petek temizliği hizmeti vermektedir. Kocaeli Petek Temizleme servisi için telefondan bize ulaşabilir en kısa zamanda bir randevu oluşturabilirsiniz.

    Kocaeli Petek Temizleme ve  ısıtma sistemleri servisimiz, konusunda eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile 10 senedir petek bakımı, petek temizleme, petek onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir. Peteklerinizin ve kombinizin düzenli bakım ve temizliğini yaptırmak %25’e kadar yakıt tasarrufu sağladığı gibi, ısıtma sisteminizin sağlıklı çalışmasını da sağlar. Petek temizliği işleminden sonra bütün petekler eşit olarak ısınacağından daha az yakıt harcarsınız.

  Kocaeli Petek Temizleme ve petek yıkama

  Radyatör petek temizliği yapılırken özel petek temizleme makinesi ve özel kimyasal maddeler kullanılır. Basınç ile özel kimyasal sıvılar peteklerin içine gönderilerek içeride bulunan kireç, kurum, tortu gibi maddelerin hepsinin dışarı çıkartılması sağlanır. İşlem petek sayınıza ve boyutlarına bağlı olarak 45dk. ile 1.5 saat arasında sürer. Petek temizliği tamamlandıktan sonra petekleriniz ilk günkü verimine geri kavuşur. İlk andan itibaren yapılan işlemlerin faydasını hissedersiniz. Kocaeli Peteklerin içinde devridaim yapan sıcak su, peteklerin üretildiği malzeme olan sac demir ile birleşince pas dediğimiz demir oksit ortaya çıkar. Sıcak su ile birleşen demir oksit, suyu çamurumsu bir forma dönüştürür. Bu balçık kıvamlı suya radyatör çamuru denir. Radyatör çamuru peteklerinin içindeki gözenekleri zamanla tıkar ve sıcak suyun devridaim yapmasın engeller. Çamur kombiye ulaştığı zaman kombinin filtrelerini tıkar vanalarına da ciddi zarar verebilir. Petekler tıkalı olduğu zaman ısınabilmek için petek daha yüksek derecelerde çalıştırılır. Zorlanarak ve tıkalı filtrelerle çalışmaya zorlanan kombinin arıza vermesi ise kaçınılmaz olacaktır. Kocaeli Kombi kullanımında en çok rastlanan sorunların başında peteklerin tıkanmasından dolayı yeterli ısınamama gelmektedir. Homojen ısınmayan petekler hem yüksek doğal gaz faturası ödemenize sebep olur hem de petek cihazınızın arıza yapmasına sebep olur. Petek temizleme ihtiyacınızın olup olmadığını sizde kolayca anlayabilirsiniz. Peteklerinizi el ile kontrol ettiğiniz zaman peteklerde dağınık bir şekilde ısınmayan bölgeler varsa peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olabilir. Bazen peteklerde hava olması da peteklerin tıkanması ile karıştırılabilmektedir. Hava yapan peteklerin alt tarafları ısınırken üst tarafında ısınma olmaz. Petekler tıkalı olduğunda ise peteğin yüzeyinde dağınık şekilde ısınmayan bölgeler oluşacaktır. Kocaeli Tıkanmış petekler uzun süre temizletmeden kullanıldığı zaman, kanalları tıkayan çamur sertleşmeye başlar ve ilerleyen zamanda temizlenemez hale gelip petek değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Peteklerinizde sorun yaşamamak için 2 senede bir kez peteklerinizi temizletmenizi öneriyoruz.

  0532 667 17 48

  Kocaeli Petek Havasi Ücretsiz Alinir
 • Petek Temizleme
    Kocaeli Petek Temizliği
   Kocaeli Petek Temizliği