• Değirmendere Petek Yikama Servisi

Değirmendere Petek Yikama Servisi| 750.TL Başlayan Fiyatla GARANTİLİ TEMİZLEME

Değirmendere Petek Yikama Servisi

<

Firmamız evinizde petek radyatör temizliği hizmeti vermekteyiz.

UYARI: Kombi Petek Temizliği periyodik bakımını SADECE Yetkili Servise yaptırınız. Kombi Petek Temizliği+Radyatör Bakım kampanyası yazan kişilere ve seyyar, belgesiz ve lisansız kombi bakım firmalarına dikkat edin.

TEMİZLEME KİMYASALI KOMBİ BAKIR BORU ZARAR VERDİĞİ İÇİN KULLANILMIYOR YENİ HAVA BASINCLİ MAKINE İŞLEM YAPILMAKTA

.

AŞAĞIDAKİ TABLODA YAZILAN FİYATLAR 2024 -2025 2024 YILI İÇİN GEÇERLİ OLUP FİYAT FARKI KESİNLİKLE ALMIYORUZ

 • Web Sitesi Petek Temizligi.Com İpek Tesisat Kuruluşudur,

  ,☎️ (0) 532 641 29 88 Garantili Temizlik Yetkili TSE marka makine ve Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi

  Kombi Petek Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

  Kombi Petek Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

  Hava Su Basınc Darpeli Yıkama Makine İle Kombi Petek Temizliği veya Petekten Bir Noktadan Bağlanıp Tüm Evdeki Peteklere Bir Noktadan Ulaşarak Yıka Kapa Yöntemi ve Titreşimli Yıkama Yapmaktayız

  BİZDE İŞLEM SURESİ 60.DAKİKA SÜRMEKTEDİR..

  Kombi Petek Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

  Değirmendere Petek Yikama Servisi

  Değirmendere Petek Yikama Servisi

  ,☎️ (0) 532 641 29 88 Garantili Temizlik Yetkili TSE marka makine ve Belgeli Kombi Petek Temizliği Servisi

  Petek Temizleme Fiyatları ve Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2024 -2025 2024 yıllarına oranla %75 artış göstermektedir. 2024 yılında ortalama 750.TL Başlayan Fiyatla GARANTİLİ TEMİZLEME olarak belirlenen ücretler 2024 yılında 750.TL Başlayan Fiyatla GARANTİLİ TEMİZLEME olarak güncellenmiştir.

  3 ADET Fiyat : 750.TL Başlayan Fiyatla GARANTİLİ TEMİZLEME ( Kombi Petek Temizliği Bakımı Filtre Temizliği )

  Değirmendere Petek Yikama Servisimiz, Değirmendere bölgesinde petek temizliği hizmeti vermektedir. Değirmendere Petek Yikama servisi için telefondan bize ulaşabilir en kısa zamanda bir randevu oluşturabilirsiniz

  Değirmendere Petek Yikama ve ısıtma sistemleri servisimiz, konusunda eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile 10 senedir kombi bakımı, petek temizleme, kombi onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir.

  Peteklerinizin ve kombinizin düzenli bakım ve temizliğini yaptırmak %25’e kadar yakıt tasarrufu sağladığı gibi, ısıtma sisteminizin sağlıklı çalışmasını da sağlar. işleminden sonra bütün Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi eşit olarak ısınacağından daha az yakıt harcarsınız.

  Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi

  Radyatör petek temizliği yapılırken özel petek temizleme makinesi ve özel maddeler kullanılır. Basınç ile özel sıvılar Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi içine gönderilerek içeride bulunan kireç, kurum, tortu gibi maddelerin hepsinin dışarı çıkartılması sağlanır. İşlem petek sayınıza ve boyutlarına bağlı olarak 45dk. ile 1.5 saat arasında sürer.Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tamamlandıktan sonra petekleriniz ilk günkü verimine geri kavuşur. İlk andan itibaren yapılan işlemlerin faydasını hissedersiniz.

  Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi içinde devridaim yapan sıcak su, Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi üretildiği malzeme olan sac demir ile birleşince pas dediğimiz demir oksit ortaya çıkar. Sıcak su ile birleşen demir oksit, suyu çamurumsu bir forma dönüştürür. Bu balçık kıvamlı suya radyatör çamuru denir. Radyatör çamuru peteklerinin içindeki gözenekleri zamanla tıkar ve sıcak suyun devridaim yapmasın engeller. Çamur kombiye ulaştığı zaman kombinin filtrelerini tıkar vanalarına da ciddi zarar verebilir. Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tıkalı olduğu zaman ısınabilmek için kombi daha yüksek derecelerde çalıştırılır. Zorlanarak ve tıkalı filtrelerle çalışmaya zorlanan kombinin arıza vermesi ise kaçınılmaz olacaktır.

  Kombi Petek Temizliği kullanımında en çok rastlanan sorunların başında Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tıkanmasından dolayı yeterli ısınamama gelmektedir. Homojen ısınmayan petekler hem yüksek doğal gaz faturası ödemenize sebep olur hem de kombi cihazınızın arıza yapmasına sebep olur.
  Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi ihtiyacınızın olup olmadığını sizde kolayca anlayabilirsiniz. Peteklerinizi el ile kontrol ettiğiniz zaman peteklerde dağınık bir şekilde ısınmayan bölgeler varsa peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olabilir. Bazen peteklerde hava olması da peteklerin tıkanması ile karıştırılabilmektedir. Hava yapan Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi alt tarafları ısınırken üst tarafında ısınma olmaz. Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi tıkalı olduğunda ise peteğin yüzeyinde dağınık şekilde ısınmayan bölgeler oluşacaktır.

  Tıkanmış petekler uzun süre temizletmeden kullanıldığı zaman, kanalları tıkayan çamur sertleşmeye başlar ve ilerleyen zamanda temizlenemez hale gelip petek değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Değirmendere Petek Yikama ve Petek Yıkama Servisi sorun yaşamamak için 2 senede bir kez peteklerinizi temizletmenizi öneriyoruz.

  (0) 532 641 29 88

  Değirmendere Petek KOMBİ KAZAN DEVİRDAİM FİLTRELER İŞLEMDE YAPİLMAKTADİR/a>
 • Değirmendere Petek Yikama Servisi
    Değirmendere Petek Yikama Servisi
   Değirmendere Petek Yikama Servisi