• Alikahya Petek Temizleme Fiyatlari

Alikahya Petek Temizleme Fiyatlari| 1 Adet PETEK 100.TL

Alikahya Petek Temizliği Fiyatlari

☎️ (0)532 641 29 88 - ☎️ (0)532 641 29 88 M.E.B belgeli personelimiz ile Petek Temizliği hizmeti vermektedir. Temizliği Servisi

Firmamız evinizde petek radyatör temizliği hizmeti vermekteyiz.

UYARI: Kombi periyodik bakımını SADECE Yetkili Servise yaptırınız. Kombi+Radyatör Bakım kampanyası yazan kişilere ve seyyar, belgesiz ve lisansız kombi bakım firmalarına dikkat edin.

SON GÜNLERDE GAZ KAZA, SIZINTI vb. DURUMLARA  DİKKATLİ OLUNUZ.

AŞAĞIDAKİ TABLODA YAZILAN FİYATLAR 2023 2024 YILI İÇİN GEÇERLİ OLUP FİYAT FARKI KESİNLİKLE ALMIYORUZ

Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz

Alikahya PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ

Alikahya Kombi PETEK TEMİZLİĞİ YETKİLİ USTALARDAN HİZMET ALIN GARANTİLİ İŞLEM  

 • Alikahya Petek Temizleme Alikahya Petek Temizliği Petek Temizleme | Petek Temizliği Alikahya

  Alikahya Petek Temizleme Fiyatlari

  Farkımız Makinelerimiz ✓ Alikahya :Selim Ustaaracılıgı ile; Petekleriniz, Tesisatınız ve en önemlisi Kombiniz zarar görmeden en kısa sürede ve en uygun sekilde petek temizliğiniz dünyaca ünlü Hava Basıncli STENLEY petek temizleme makinalarıyla yapılmaktadır. Ucuz makinaların gerçek bir petek temizliği yapamayacağını unutmayın !

 • Alikahya Petek Temizleme Alikahya Petek Temizliği Petek Temizleme | Petek Temizliği Alikahya

  Alikahya Petek Temizliği

  Alikahya petek temizliği etrafı kirletmeden teknolojik makine ile petek temizleme hizmetini en uygun rakamlarda İstanbul Alikahya bölgesinde ikamet edenler için sağlamaktadır. Bütçenizi kesinlikle zorlamadan gerçekleştirdiğimiz petek temizleme işlemi kışa hazırlık için oldukça önemlidir. Kış aylarında sürekli kullanılan kombinize nasıl bakım yaptırıyorsanız Alikahya petek bakımı da yapılması gereken rutin işlemler arasında gelmektedir.

 • Petek Temizliği Alikahya| Alikahya Petek Temizleme | Petek Temizliği Alikahya

  Petek Temizliği Alikahya

  Alikahya petek temizleme hizmetlerimizden kısa sürede faydalanmak ve henüz havalar iyice soğumadan peteklerin bakımlarını yaptırın. Ayrıca petekler içerisinde ki pislik nedeni ile kombinin bazı parçaları da zarar görebilmektedir. İstanbul petek temizleme fiyatları konusunda da indirimler sağlayarak en uygun rakamlara peteklerinizi gün içerisinde temizlemekteyiz. Alikahya Bölgesinde bulunan tüm mahallelerde hizmetlerimiz 7 gün boyunca saat kaç olursa olsun petek temizliği işlemlerini sağlamaktayız.

 • Alikahya Petek Temizleme Alikahya Petek Temizliği Petek Temizleme | Petek Temizliği Alikahya

  Alikahya petek temizleme

  Alikahya petek temizleme hizmeti olarak İstanbul’un her noktasına haftanın 7 günü ücretsiz servislerimiz bulunmaktadır. Peteklerinizde ısınma sorunları varsa, üstü ısınıyor fakat altı soğuk ise şebeke suyu sebebi ile petekler içerisinde biriken çamur, kireç ve balçık dibe çökerek orada ısınma sorunu ortaya çıkarmaktadır.Alikahya Doğalgazı kış süresince verimli bir şekilde kullanmak için kombinize bağlı olan peteklerin ısıyı eve ya da ofise doğru bir şekilde dağıtması gerekmektedir. Isı iletim elemanı olan petekler içerisinde ki kireç ve pislik temizlenirse peteklerden istenen ısı sağlanabilir. Petekler sebebi ile boş yere doğalgaz faturası ödemekten de kurtulursunuz.